Koris Maska aicina uz Rīgas Ziemassvētku koncertiem “Sudraba slidas” Ķīpsalas hallē 25. un 26. decembrī.

Rīgas Ziemassvētku koncerta klausītāji aktiera Jura Žagara vadībā koncerta pirmajā daļā iejutīsies Mērijas Meipsas-Dodžas grāmatas “Sudraba slidas” notikumos un varoņu pārdzīvojumos. Sirsnīgo Ziemassvētku stāstu par sapņiem un to piepildīšanos, par mīlestību pret saviem tuvākajiem, par slidošanas sacensībām, par laimīgām beigām, kuras pienāk tad, ja darbi ir godīgi un cēli, izdziedās solisti Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Žoržs Siksna, vokālā grupa “Framest” un kori. Savukārt koncerta 2. daļā atgriezīsimies mūsdienās un svinēsim svētkus visi kopā!

Koncertā piedalās:

  • Solisti Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Žoržs Siksna
  • Teicējs Juris Žagars
  • Vokālā džeza grupa „Framest
  • Orķestris „RĪGA
  • Koris „Maska” un Emīla Dārziņa jauktais koris
  • Diriģents Valdis Butāns

Programmā: populāra klasiskā mūzika un iemīļotas Ziemassvētku laika dziesmas. Koncertā skanēs populāras Ziemassvētku melodijas Let it Snow, Winter Wonderland, We Wish You a Merry Christmas, White Christmas, Ainara Virgas dziesma Eglīte, Arvīda Žilinska Svētki ledus pilī, Raimonda Paula Ziemeļblāzmas romance, kā arī klasiskā mūzika – Cēzara Franka Panis Angelicus, Adolfa Adāna Ak, svētā nakts, Džoakīno Rosīni uvertīra operai Vilhelms Tells un Dž. Kačīni / V. Vavilova Ave Maria.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja – Ilona Breģe, scenogrāfs – Artūrs Arnis, kustību režija – horeogrāfs Alberts Kivlenieks, skaņu režisors – Andris Ūze.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.