MaskaMaribor

Babītes novada Jauktais koris „Maska” Otro Lieldienu pēcpusdienu aicina pavadīt skanīgā atmosfērā, savus draugus un kormūzikas interesentus iepriecinot ar koncertu, kurā tiks atskaņota programma, kuru koris sagatavojis Eiropas koru Grand Prix posmam Mariborā, Slovēnijā.

Uzreiz pēc Lieldienām koris dosies uz Slovēniju, lai piedalītos 13. starptautiskajā koru konkursā Gallus Maribor 2015 un cīnītos par iespēju nokļūt Eiropas koru Grand Prix finālā. Šādi Grand Prix posmi gada ietvaros norisinās sešās dažādās Eiropas pilsētās, to uzvarētāji tiekas finālā, kur tiek noskaidrots pats labākais. Turklāt konkurence ir liela, jo konkursā var piedalīties ne tikai kori, bet arī vokālās grupas no visām pasaules valstīm.

Konkursā piedalīsies septiņi jauktie kori, viens sieviešu, viens vīru koris, kā arī trīs vokālās grupas no Slovēnijas, Indonēzijas, ASV, Zviedrijas, Īrijas, Vācijas, kā arī divi kori no Latvijas — „Maska” un Kultūras akadēmijas jauktais koris „Sola”.

Laipni aicinām ikvienu uz kora „Maska” koncertu 6. aprīlī plkst. 15:00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra lielajā zālē. Koncertā dzirdēsiet konkursam sagatavoto programmu, izskanot daudzveidīgai dažādu laikmetu, tautu un komponistu mūzikai.