Jauniešu koris MASKA un diriģents Jānis Ozols aicina ikvienu koru mūzikas     cienītāju uz trīs koncertiem Latvijā pirms došanās pretim šī gada lielākajam izaicinājumam – 4. Starptautiskajam Harald Andersen kamerkoru konkursam Helsinkos.

Konkurss tiek organizēts reizi trijos gados un tajā piedalās starptautiskas žūrijas izvēlēti 12 kori. Uzsvars tiek likts uz a cappella dziedājumu. Šogad konkurss norisināsies 21. un 22. septembrī Helsinku mūzikas centrā. Kā obligātais konkursa skaņdarbs ir tam īpaši Perttu Haapanen komponētais Readymade Alice.

Kora MASKA koncertos būs iespēja dzirdēt šo neparasto mūsdienu koru mūzikas skaņdarbu, kā arī senās mūzikas pērles un mūsdienu komponistu oriģināldarbus. To skaitā – Pētera Vaska, Pētera Butāna, Arvo Pērta, Jāņa Liepiņa radītus darbus. Īpašs lepnums korim būs izpildīt kormeistares Lauras Jēkabsones oriģināldarbu ar latviešu tautas dziesmas vārdiem „Dindaru Dandaru”. Programma tika ilgi un rūpīgi gatavota gan ierastajos mēģinājumos, gan ikgadējā kora nometnē, kas norisinājās Tumē, Tukuma novadā, tāpēc nu koris ir gatavs to atrādīt arī jums!

Kora MASKA koncerti septembrī:

14. septembrī plkst. 20:00 – Babītes vidusskolas aktu zālē;

15. septembrī plkst. 19:00 – Aizkraukles kultūras namā;

16. septembrī plkst. 13:00 – Umurgas kultūras namā. Koncertam īpašu noskaņu radīs aktieri Marija un Andris Bērziņi, bagātinot to ar Imanta Ziedoņa un Knuta Skujenieka dzeju.