“Maska” diriģenta Jāņa Ozola vadībā, kā arī solisti Annija Putniņa, Jānis Strazdiņš (Cosmos) un Laura Jēkabsone (Latvian Voices) aicina piedzīvot gada gaišāko koncertu Kazanovas orķestra pavadījumā jau 21. decembrī plkst. 19.00 Rīgas Doma baznīcā.

Katru gadu Ziemassvētki nāk ar dāvināšanas prieku, kas nereti liek pazust lielveikalu burzmā, meklējot taustāmas lietas, ko palikt zem svētku eglītes. Tā vietā jau tradicionāli koris “Maska” diriģenta Jāņa Ozola vadībā aicina dāvāt sev un saviem mīļajiem gada skaistāko svētku pārdzīvojumu koncertā “Pamodies Ziemassvētkos”!

Koncertā skanēs ne vien Ziemassvētku melodijas, bet arī sirsnīgākā Riharda Zaļupes skaņdarba “Pamodies Ziemassvētkos!” pirmatskaņojums. Stāsts par pekaini, kurš svētku vakarā pamostas no garā ziemas miega un redz …

“Maska” pēc grandiozās uzvaras starptautiskajā koru konkursā Spānijā, ar vēl nebijušu rezultātu Latvijas koru vēsturē, turpina savu sadarbību ar komponistu Rihardu Zaļupi, dāvājot klausītājiem  svētku  noskaņu kopā ar jauniešu pašizdomāto simfonisko orķestri Kazanovas orķestris diriģenta Toma Rēķa vadībā!

Gaišākie un sirsnīgākie Ziemassvētki šogad būs jau 21. decembrī!

Biļetes  “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv