Kormūzikas albums. Dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Iecere par dziesmu ar iemīļotā latviešu dzejnieks Imanta Ziedoņa vārdiem aranžēšanu korim un solistiem diriģentam Jānim Ozolam radusies jau pirms pāris gadiem.

http://www.youtube.com/watch?v=pim8N1GpVy8&feature=youtu.be

Idejas pamatā ir tautā jau iemīļotu un mazāk dzirdētu dziesmu iedzīvināšana jaunā skanējumā, aicinot dažādus māksliniekus radīt jaunas aranžijas korim un solistiem – gan dziedātājiem, gan instrumentālās mūzikas izpildītājiem.

Mūzikas albumā tiks iekļautas dziesmas, kas veidos dažādu mūzikas stilu buķeti – no tautas mūzikas, a cappella izpildījuma un garīgās mūzikas līdz gospeļiem un populārajai mūzikai.

Dziesmu aranžiju radīšanā piedalās gan pats idejas autors – diriģents Jānis Ozols, gan vokālās grupas Latvian Voices dziedātāja, dziesmu autore un kora Maska kormeistare Laura Jēkabsone, gan kora Maska vokālais pedagogs Jānis Strazdiņš, kā arī citi Latvijā un pasaulē zināmi un atzinību guvuši mūziķi.

Dziesmu izpildīšana tiks uzticēta jauniešu korim Maska – gan a cappella izpildījumā, gan kopīgā skanējumā ar populāriem solistiem, grupām un instrumentālās mūzikas pārstāvjiem.

Kādu laiku lolota, šī ideja savu ceļu pie klausītājiem aizsākusi šogad. Diemžēl šis ir arī gads, kad no izcilā dzejnieka atvadījāmies. Tādēļ jo vairāk vēlamies iedzīvināt Imanta Ziedoņa vārdus jaunā skanējumā, godinot dzejnieka atstāto mantojumu.

Aicinām ikvienu mūzikas cienītāju atbalstīt jauniešu kori MASKA radoša un demokrātiska projekta realizēšanā, balsojot par to AS Cēsu Alus rīkotajā konkursā Cēsu Prēmija.

http://www.cesupremija.lv/balsot?s=balsot&id=19

koris