Koris MASKA
Koris MASKA
Daudz laimes, jubilār!

Ieskats burvīgā sarunā ar mūsu māksliniecisko vadītāju Jānis Ozols. Viss raidījums jau šovakar plkst. 21:05 LTV1 vai vēlāk - REplay.lv.
Koris MASKA
Koris MASKA
Koris MASKA
Ieskandinājām tirdzniecības centru TK Spice tā jaunatklāšanas svētkos. Bija prieks iepriecināt šajā brīnišķīgajā, dzirkstošajā un SPICEi tik nozīmīgajā notikumā. Paldies par draudzību un lai arī turpmāk visi ceļi ved uz SPICI 🎶🎶🎶

📸 Lauris Viksne Photography
Koris MASKA
Koris MASKA
Turpinām dalīties priekā ar izcīnīto uzvaru prestižajā City of Derry International Choir Festival, kur sīvā cīņā izdevās pārspēt augsta līmeņa korus no Norvēģijas, Šveices, Lielbritānijas un citām valstīm. Festivāls notika laikā no 19. līdz 22. oktobrim Ziemeļīrijas pilsētā Derijā 🏆🥇🎼

Koris MASKA mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Jānis Ozols vadībā izpildīja četrus dažādas sarežģītības līmeņu skaņdarbus, lai demonstrētu spēju izpildīt dažādu žanru mūziku. Vislielākās publikas ovācijas un žūrijas vērtējumu izpelnījās latviešu komponista Ēriks Ešenvalds skaņdarba “Ainava ar ganiem” izpildījums.

Jānis Ozols: “Kā jau tas vairākkārtīgi ir pierādījies, tieši latviešu kormūzika turpina pārsteigt pasauli. Ērika Ešenvalda mūzika vispatiesāk, emocionālāk un vissirsnīgāk izskan tieši latviešu izpildījumā. Ļoti priecājamies par mums doto iespēju iepazīstināt starptautisko kormūzikas pasauli gan ar kori MASKA, gan arī ar augstvērtīgu Latvijas kormūziku. Protams, esam neizsakāmi laimīgi par izcīnīto uzvaru šajā prestižajā konkursā.”

🚩Derijas starptautiskais kormūzikas festivāls šogad notika jau desmito reizi. Tas kļuvis par ļoti nozīmīgu notikumu Ziemeļīrijas muzikālajā dzīvē, kā arī ir vienīgais šāda veida starptautiskais kormūzikas festivāls visā Apvienotajā karalistē. Nedēļu garais festivāls ir kormūzikas svētki, kas piedāvā pasaulslavenu vokālo grupu uzstāšanos, vietējo un starptautisko kormūzikas konkursu, mūzikas meistarklases, izglītojošus pasākumus koru diriģentiem un dziedātājiem, kā arī koncertus ievērojamās vietās Derijas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem. Festivālā katru gadu piedalās vairāk kā 60 koru no visas pasaules.
Koris MASKA
Koris MASKA
Mārupes novada jauktais koris "MASKA" izcīnījis uzvaru starptautiskā kormūzikas festivālā “City of Derry International Choir Festival” Ziemeļīrijā, sīvā cīņā pārspējot augsta līmeņa korus no Norvēģijas, Šveices, Lielbritānijas un citām valstīm.
Koris MASKA
Koris MASKA
Paldies par sirsnīgo uzņemšanu Dublinā un kopā dziedāšanu ar latviešu koriem Koris LA'IR un Koris "eLVé" 🤍
Koris MASKA
Koris MASKA
Esam neizsakāmi priecīgi un pateicīgi par uzvaru City of Derry International Choir Festival! ❤🥇🏆