Koris MASKA
Koris MASKA6 days ago
Vēlies dziedāt korī MASKA?

Šī būs lieliska iespēja pievienoties korim pirms jaunās sezonas. Aizpildi pieteikuma anketu un nāc uz noklausīšanos.

#KurIrTavaMASKA
Koris MASKA
Koris MASKA1 week ago
Šodien pērkons kārtīgi dārdina visā Latvijā. Vēl pagājušajā nedēļā mēs zibinājām uz Koru Eirovīzijas skatuves, izpildot Laura Jekabsone composer/arranger spēcīgo skaņdarbu "Pērkontēvs".

Ja vēlies būt uz skatuves korī MASKA, seko līdzi jaunumiem – pavisam drīz izziņosim, kad plānota uzņemšana pirms nākamās kora sezonas.

#KorisMASKA #JānisOzols
#EurovisionChoir #LatvijasTelevīzija
Koris MASKA
LTV Ziņu Dienests
Vakar konkursā "Eirovīzijas koris 2019" koris "Maska" ieguva godpilno otro vietu. Noskaties vēlreiz Latvijas kora pirmās kārtas priekšnesumu! https://www.lsm.lv/raksts/kultura/muzika/eirovizijas-koru-konkursa-uzvar-danijamaska-paliek-otraja-vieta.a327664/
Koris MASKA
Koris MASKA2 weeks ago
Koris MASKA
100 g Kultūras
Aizvadītās nedēļas nogalē Zviedrijas pilsētā Gēteborgā norisinājās starptautiskais amatierkoru konkurss “Eurovision Choir”, kurā uzvaras laurus plūca dāņu koris “Vocal Line”. Latvijas pārstāvis – jauktais Koris MASKA – var lepoties ar to, ka bija starp trim finālistiem un konkursu noslēdza otrajā vietā. 100 g Kultūras filmēšanas grupa – žurnāliste Linda Veinberga un operators Haris Katlaps – vairākas dienas sekoja līdzi konkursa norisei, notiekošajam aizkulisēs un “Maskas” gaitām, un, lūk, neliels ieskats koru Eirovīzijā no mūsu koristu skatu punkta.
Koris MASKA
Koris MASKA2 weeks ago
Patīkami mirkļi, pacilājoši žūrijas komentētāji un gandarījums par padarīto. Tāds bija konkurss "Eirovīzijas koris 2019". Atskats uz to Lindas Veinbergas sižetā: https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/164613/koru-eirovizija-uzvar-danija
Pilns konkursa ieraksts: https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/164585/eirovizijas-koris-2019-starptautiskais-amatierkoru-konkurss

Šai patiesi saspringtajai sezonai noslēdzoties, vēlam publiski izteikt liels jo lielu PALDIES Jānis Ozols​ par ieguldīto laiku, emocijām, sirdi, dvēseli un visu citu, strādājot ar kori, lai sasniegtu jaunus augstumus!
PALDIES Laura Jekabsone composer/arranger gan par darbu ar kori mēģinājumos, gan izcilajiem skaņdarbiem, ko Laura​ rada korim – mums bija patiess lepnums tos izrādīt visai Eiropai!
PALDIES Eduards un Līga​ par darbu, ko viņi iegulda kora attīstībā un pilnveidē.

Izsakām pateicību Babītes novada pašvaldībai par atbalstu korim, bez kā mēs nevarētu lepni daudzināt novadu visā pasaulē. Paldies LTV.lv un īpaši Kultūras redakcijai 100 g Kultūras par iespēju būt šajā konkursā un pārstāvēt Latviju, kā arī par to lielisko atbalstu, ko Televīzijas komanda mums sniedza!

Tagad koris atpūtīsies un krās spēkus jaunajai sezonai, bet digitālajā vidē esam allaž pieejami – pavisam nesen Piņķu Jāņa Evanģēliski Luteriskā Baznīca veicām mūsu jaunāko ierakstu "Dedication", kas pieejams visās populārākajās straumēšanas vietnes: https://open.spotify.com/artist/4vt8jpTIneSkv5q6UNxzNI
Koris MASKA
Koris MASKA2 weeks ago
Mūsu dārgie atbalstītāji!

Mēs esam izdzīvojuši lielisku piedzīvojumu trīs nedēļu garumā!

Tas ir noslēdzies ar šo krāšņo pasākumu Gēteborgā. Esam bijuši daudz konkursos, un godīgi - nezinājām, ko gaidīt no šī.

Emocijas bija lieliskas!!! Pilna arēnā, kameras, brīnišķīgi žūrijas locekļi, fenomenāls atbalsts no mājiniekiem un Latvijas Televīzijas!

Jā, šeit ir daudz šovu koru, kas nav mūsu ierastā konkurence, taču mums pašiem šķiet, ka parādījām sevi un LATVIJU no pašas labākās puses!

🇱🇻 Mums ir neizakāms prieks, ka bijām finālā un varējām izpildīt mūsu mīļās Laura Jekabsones abus superhītus - "Pērkontēvs" un "Nāc, Dieviņi!". Tie abi caurstrāvo latvisko dzīvesziņu un tas ir tas, ko mums pašiem bija svarīgi parādīt Eiropai!

🌍 Mūsu grandiozā tūre ir noslēgusies. Rīt pēcpusdienā pirms pieciem atgriezīsimies Rīgā un beidzot varēsim atpūsties!

Vēlreiz milzīgs paldies visiem par atbalstu un mīlestību! ❤️

#KorisMASKA #EurovisionChoir #JapanTour
#LatvijasTelevīzija #100gkultūras
Koris MASKA
100 g Kultūras
Ar izjustu un izcilu sniegumu, izpildot Laura Jekabsone composer/arranger skaņdarba "Nāc, Dieviņi!" pirmatskaņojumu, Koris MASKA noslēdz konkursu Eurovision Choir augstajā 2. vietā, piekāpjoties vien Dānijas korim "Vocal line"! Apsveicam un ļoti lepojamies! Noskaties mūsu fināla priekšnesumu!
Koris MASKA
Koris MASKA2 weeks ago
Dārgie draugi!

‼️ Tas brīdis ir klāt - pavisam drīz kāpsim uz dēļiem trešajā konkursā 2 nedēļu laikā! Šoreiz skatuve ir ļoti liela, kā arī skatītāju klātienē un pie TV ekrāniem būšot vairāk kā miljons!

📺 Jūtamies gatavi un šobrīd pucējamies un noskaņojamies. Tiešraide LTV1 uzreiz pēc Panorāmas - 21:25.

💻Tiešraide būs pieejama arī internetā - https://ltv.lsm.lv/lv/tieshraide/ltv1/live.360/ un replay.lv

Ceram, ka turēsiet visus īkšķus un sūtīsiet tikai labākās domas.

🇱🇻 LATVIJA, LATVIJA 🇱🇻

#KorisMASKA #EurovisionChoir
#LatvijasTelevīzija #100gkultūras
Koris MASKA