Attēlu rezultāti vaicājumam “XXV dziesmu svētki”Gatavojoties XXV Vispārējiem latviešu dziesmu svētkiem,  koris Maska un diriģents Jānis Ozols piedāvāja ikvienam jauktā kora dziedātājam apgūt dziesmu svētku noslēguma koncerta programmā iekļautās dziesmas.

“Mēs vēlējāmies dot savu ieguldījumu, lai mūsu tautas dižie svētki skanētu pēc iespējas kvalitatīvāk un pārliecinošāk. Mūsdienu ātrajā un tehnoloģiju pilnajā pasaulē parādās arvien vairāk iespēju, taču mazāk reālā laika, tāpēc domāju, ka dziedātāji ar prieku klausīsies un mācīsies savas partijas un, ka šis ieraksts atvieglos arī ļoti daudzu diriģentu uzdevumu,” tā Jānis Ozols.

Ideja izveidot balsu partiju ierakstus Jānim Ozolam radusies, strādājot koros un pildot Pierīgas rajona koru virsdiriģenta pienākumus. Lai gan nevar sūdzēties par koru sagatavotību, paši dziedātāji gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, izrādījuši interesi par iespēju apgūt dziesmas arī patstāvīgi, ārpus mēģinājumiem.

Mana balss partija:

Lielu pateicību koris MASKA izsaka Babītes novada pašvaldībai, kura vienmēr atbalsta kultūras procesus savā novadā un ir arī šī projekta atbalstītājs.