Lai gan šī gada 1.maijs bija Darba svētki, ”Maska” piedalījās Tukuma apriņķa koru skatē, lai spertu soli tuvāk Rīgas 810. Dzimšanas dienai un, protams, arī Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem 2013. gadā. Skatē piedalījās 3 sieviešu kori un 8 jauktie kori no Tukuma, Kandavas, Jaunpils, kā arī no Babītes novada un Jūrmalas. Žūriju šoreiz pārstāvēja virsdiriģenti Romāns Vanags, Ivars Cinkuss un Ārijis Šķepasts.

Koris ”Maska” sevi parādīja ļoti pārliecinoši, iegūstot augstāko punktu skaitu žūrijas vērtējumā – 46 punktus, kā arī īpašu virsdiriģentu atzinību, tādējādi pierādot sevi kā labāko jaukto kori šajā skatē. Prieks par padarīto ir visiem – gan ”Maskiešiem”, gan diriģentam Jānim Ozolam, kura otrs vadītais Tukuma skolotāju koris ”Vanema” arī saņēma ļoti augstu novērtējumu.

Tomēr ar to darbs nebeidzas, un jau nākamajā nedēļā ”Maska” sāks aktīvi gatavoties Mazpilsētu un Lauku koru konkursam – festivālam Mazsalacā, kas norisināsies šī gada 11.jūnijā, kā arī daudziem citiem nozīmīgiem pasākumiem gan Latvijā, gan ārpus tās.