Koris MASKA
Koris MASKA6 days ago
Foto: Roberts Birze
Koris MASKA
Koris MASKA3 weeks ago
Latvijas Radio raidījums "Talantu galerija" šoreiz par mūsu spīdekli Laura Jekabsone. Ļoti interesants stāsts par Lauras pieredzi šajā tik ļoti saspringtajā vasarā, kā arī par to, kā viņa kļuvusi par plaši pazīstamu komponisti, dziedātāju un kormeistari.
Raidījumā dzirdēsiet arī Lauras kolēģu – kora MASKA diriģenta Jāņa Ozola, kā arī "Latvian Voices" dziedātājas Zanes Stafeckas – stāstus par to, cik lieliski ir strādāt kopā ar Lauru, un cik svarīga ir Laura katram kolektīvam, arī korim MASKA.
Klausieties raidījumu šeit: http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/talantu-galerija/muzike-laura-jekabsone-atskatas-uz-sava-muzikalaja-karjera-vissp.a107672/
Koris MASKA
Koris MASKA4 weeks ago
Šķiet, dziesmu kari bija pirms dažām dienām, taču pagājuši gandrīz jau divi mēneši. Ja neatceries, kādas galvasrotas MASKAs meitām un puišiem bija LU Lielajā Aulā, skaties un klausies https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/134401/jauktais-koris-maska (mums pašiem joprojām skrien skudriņas, skatoties un klausoties šo neaizmirstamo uzstāšanos).

Koris tūlīt, tūlīt uzsāks jauno sezonu, un jau drīzumā ziņosim par pirmajiem koncertiem.

Tiem, kuri vēlas pievienoties korim, mazliet ir jāpaciešas, jo uzņemšana ir plānota 1. oktobrī (ieraksti kalendārā). Par to arī būs papildu informācija, kā pieteikties, un kādā secībā noritēs noklausīšanās.
Koris MASKA
Koris MASKA1 month ago
Dārgie kormūzikas draugi!

Kamēr koris MASKA atpūšas, patiesi priecājamies par mūsu kormeistares un ļoti talantīgās komponistes Lauras Jēkabsones panākumiem. Laura Valsts korim "Latvija" 21. starptautiskā garīgās mūzikas festivāla ietvaros ir radījusi vērienīgu skaņdarbu "Lilith". Lai uzzinātu to, kā Laura nonāca līdz idejai par šo skaņdarbu un citiem piedzīvojumiem, skaties video.

Skaņdarba pirmatskaņojums gaidāms jau 4. septembrī Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā. Biļetes pieejamas šeit: https://www.bilesuparadize.lv/events/event/65398
Koris MASKA
State Choir LATVIJA
4. septembrī izskanēs 21. Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņojumu koncerts. Šī koncerta vienīgā komponiste sieviete Laura Jekabsone composer/arranger video dalās ar stāstu par savu skaņdarbu "Lilith" (Lilita) - intriģējoši, sievišķīgi un mērķtiecīgi! Biļetes uz Garīgās mūzikas festivāliem (no 7 eur) iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv Biļetes uz 4. septembra koncertu: https://www.bilesuparadize.lv/events/event/65398
Koris MASKA
Koris MASKA2 months ago
Kādu brīdi pēc #DzSv esam noslēguši šo garo un saspringto sezonu, vakar, 29. jūlijā, aizvadot brīnišķīgu koncertu Tallinas Doma baznīcā Europa Cantat XX festivāla ietvaros. Bijām pagodināti būt uzaicināti kā īpašie viesi uz šo vērienīgo pasākumu, kurā šogad piedalās ap 6000 dziedātāju no visas Eiropas.
Klausītājiem, kuri šajā ļoti siltajā vakarā piepildīja baznīcu, dziedājām tikai latviešu komponistu skaņdarbus, iepazīstinot gan ar latviešu kormūzikas klasiku, gan mūsdienu skaņdarbiem.

Mūsu diriģents Jānis Ozols festivāla ietvaros turpina vadīt meistarklasi "Baltijas mūsdienu mūzika", un 31. jūlijā meistarklases dalībniekus apvienos lielā korī, izpildot populārus Baltijas komponistu skaņdarbus.

Koris MASKA dodas pelnītā vasaras atpūtā, lai jau rudenī atkal priecētu visus ar skaistu kormuziku.
Paldies visiem par atbalstu un kopābūšanu šajā sezonā, kurā paspējām uzstāties Basku zemē 🇪🇦, Igaunijā 🇪🇪, Austrālijā 🇦🇺 un, protams, mūsu mīļajā Latvijā 🇱🇻.

Tiekamies rudenī, sagaidot Latvijas simtgadi.

#KorisMaska #LV100
Koris MASKA
Koris MASKA2 months ago
Tere from Tallinn 🇪🇪

Dress rehearsal in Tallinna Toomkirik (St. Mary's Cathedral) gone really well and we are ready for our tonight's concert which is a part of Europa Cantat XX.
We've heard roumors that the event is sold-out, which is really nice — see you at 20:00.

#ectallinn2018 #estonia100
#KorisMaska #LV100