Koris MASKA
Koris MASKA3 weeks ago
Mīļie, sveicam visus svētkos! Un aicinām baudīt svētku koncertu kopā ar mums, plkst. 21.00, kanālā LTV1 🇱🇻
Koris MASKA
100 g Kultūras
Tas būs dziesmots «ceļojums» pa Brīvības ielu cauri laikiem, vietām un notikumiem. Koncertā #Brīvībaspieturas pie Brīvības Piemineklis piedalīsies Elza Rozentāle, Jolanta Strikaite-Lapiņa, Daumants Kalniņš, Juris Jope, Zigfrīds Muktupāvels, Postfolkloras grupa RIKŠI, Gints Grāvelis, Gints Andžāns, Juris Vaivods un Koris MASKA diriģenta Jānis Ozols vadībā. Kopā dziedāsim tautā iemīļotas dziesmas un klausīsimies aizraujošus vēstures notikumus, kurus stāstīs koncerta vadītājs Artūrs Skrastiņš. Plkst. 21.15 LTV1.
Koris MASKA
Koris MASKA2 months ago
Lielās piektdienas rītu mūsu diriģents sāk ar viesošanos LNT brokastīs, bet jau vakarā priecāsimies visus satikt koncertā kopā ar Orchestra RIGA, kori Pa Saulei un solistiem izpildot Mocarta Rekviēmu Rīgas Sv. Jāņa baznīcā plkst. 19.00!
Koris MASKA
LNT Brokastis - TVPlay video portāls
LNT Brokastis 2018.03.30.
tvplay.skaties.lv
Koris MASKA
Koris MASKA2 months ago
Šonedēļ mēģinājumos tiekamies ar kori Pa Saulei! Kopā ar Orchestra RIGA un solistiem Jolantu Strikaiti, Ievu Paršu, Raimondu Bramani un Rihardu Mačanovski 30. martā Rīgas Sv. Jāņa baznīcā atskaņosim vienu no klausītāju iemīļotākajiem skaņdarbiem - Mocarta Rekviēmu!
Biļetes pieejamas: goo.gl/2vsger
Koris MASKA
Koris MASKA3 months ago
Šodien pie mums ar meistarklasi ciemojas mūsu mīļais, kādreizējais vokālais pedagogs Jānis Strazdiņš, kurš savas darba gaitas šobrīd veic a cappella grupā The Real Group Zviedrijā!
Tiekamies jau rīt 1.martā 19.00 Lielajā Ģildē labdarības koncertā “ES NĀKŠU, LAI TU DZĪVOTU”
Koris MASKA
Koris MASKA
Koris MASKA3 months ago
Labdarības koncerts "Es nākšu, lai Tu dzīvotu" - tiekamies 1.martā Lielajā ģildē! Arī mēs tur būsim, lai atbalstītu Sondru Zaļupi un palīdzētu vēl daudziem citiem.

https://www.facebook.com/events/1925302561116248/
Koris MASKA
Koris MASKA
Koris MASKA3 months ago
Nu jau mēnesi esam atpakaļ Latvijas ziemā pēc koncertceļojuma Austrālijā un gatavojamies jauniem koncertiem tuvāk pavasarim. Bet te - neliels atskats uz mūsu koncertu "ZieMASKAsvētki", kur izpildījām arī skaisto Ērika Ešenvalda "Only In Sleep".
Koris MASKA
Only in Sleep - Eriks Esenvalds. Choir "Maska"
"Only In Sleep" - Ēriks Ešenvalds, Sarah Teasdale Jauktais koris / Mixed Choir MASKA Diriģents/ Conductor - Jānis Ozols Solo - Alise Šalkovska Koncerts / Con...
youtube.com