15. decembrī plkst. 18.00 jauktais koris MASKA un diriģents Jānis Ozols aicina uz koncertu “ZieMASKAsvētki ar Kasparu Zemīti” Sv. Jāņa baznīcā Rīgā!

Jau tradicionāli kora MASKA koncerti notiek Adventa laikā, pirmatskaņojot īpaši Ziemassvētku laikam radītus jaundarbus un sadarbojoties ar izciliem Latvijas mūziķiem.

Šajos svētkos korim pievienosies ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis, kopā izpildot viņa komponēto “Gaismu gaidot” korim un elektriskajai ģitārai. Tā pamatā ir dziesmu cikls ar Akvīnas Toma un dzejnieka Normunda Beļska tekstiem Ziemassvētku gaidīšanas – Adventa laikam, kad cilvēki aizdomājas gan par kristīgām, gan par vispārcilvēciskām vērtībām, īpaši akcentējot mīlestību, līdzjūtību un sirsnību savstarpējās attiecībās un ģimenē.

Koncertā skanēs arī vairāki pirmatskaņojumi, ko Baltijas valstu simtgades gadā korim MASKA radījuši izcilais lietuviešu komponists Vītauts Miškinis (Vytautas Miškinis) un daudzsološais igauņu komponists Perts Ūsbergs (Pärt Uusberg). Neiztrūkstoši koncerta programmā dzirdēsit arī komponistu Lauras Jēkabsones un Riharda Zaļupes opusus, tostarp tēmas no spēlfilmas “Nameja gredzens” kora versijas pirmatskaņojumu, kā arī populārākās Ziemassvētku dziesmas un Kaspara Zemīša ģitāras solo.

Svētku noskaņa, sirds siltums kora balsu un ģitāras saspēlē, dzīvesprieks un ticība labajam – to piedzīvosim Ziemasskasvētkos ar Kasparu Zemīti.

Biļetes: bilesuparadize.lv.