Jauktais koris «MASKA» ir viens no labākajiem amatieru jauktajiem koriem Latvijā, kas popularizē Babītes novada un Latvijas vārdu pasaulē, piedaloties starptautiskos koru konkursos un rīkojot koncertus, kuros koris sadarbojas ar labākajiem Latvijas mūziķiem. Ikreiz programmās tiek iekļauti latviešu komponistu skaņdarbi, kas ļauj veicināt latviešu koru mūzikas atpazīstamību Latvijas un pasaules mērogā. Koris «MASKA» un diriģents Jānis Ozols ir radoša apvienība ar savu šarmu un stilu, kurai raksturīga muzikalitāte, virzība uz mērķi un uzdrīkstēšanās būt atšķirīgiem.

Svarīgākie fakti:

 • koris MASKA dibināts 2000. gadā,
 • dalībnieku skaits 40,
 • diriģents un mākslinieciskais vadītājs Jānis Ozols,
 • kormeistare Laura Jēkabsone,
 • vokālais pedagogs Eduards Vācietis.

Koristi

Alti

 

Soprāni

 

Basi

 

Tenori

 

Vadība

Jānis Ozols

ozols

Diriģents Jānis Ozols (1980) ir viens no Latvijas redzamākajiem un harizmātiskākajiem diriģentiem, zināms arī kā kādreizējais vokālās grupas „Cosmos” dalībnieks.

Muzikālo izglītību sācis iegūt Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā un turpinājis Rīgas Doma kora skolas kordiriģēšanas klasē. Bakalaura grāds iegūts Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā kordiriģēšanas klasē pie profesora Sigvarda Kļavas, bet maģistra grāds kordiriģēšanā — pie profesora Jāņa Zirņa. 2013. un 2014. gadā Jānis Ozols studējis simfoniskā orķestra diriģēšanu Zviedrijas Karaliskajā mūzikas koledžā.

Kā vokālās grupas „Cosmos” dziedātājs Jānis Ozols ir sadarbojies ar tādiem pasaulē atzītiem mūziķiem kā Bobijs Makferins (Bobby McFerrin), The Real Group, Take 6, The Manhattan Transfer, The Hilliard Ensemble, The New York Voices un īslandiešu mūzikas ikonu Bjorku. „Cosmos” ieguvuši uzvaru jauno izpildītāju konkursā „Jaunais vilnis” 2004. gadā un Latvijas Lielo mūzikas balvu 2009. gadā.

Paralēli dziedāšanai „Cosmos”, Jānis aizvien sevi pierādījis kā vienu no talantīgākajiem Latvijas diriģentiem. 2000. gadā izveidotais jauktais koris „Maska” Jāņa Ozola vadībā pašlaik ir viens no labākajiem amatieru koriem Latvijā. Diriģents savu talantu un darba spējas pierādījis piedaloties Jāzepa Vītola starptautiskajā diriģentu konkursā 2009. gadā, kur ieguvis godpilno 3. vietu. Jānis ieguvis labākā diriģenta apbalvojumus arī vairākos starptautiskos koru konkursos un bieži tiek aicināts konkursu žūriju sastāvos.

Jānis Ozols aktīvi iesaistās Latvijas akadēmiskās mūzikas dzīves procesos, būdams vairāku koru diriģents, kā arī, kopš XXV Vispārējiem latviešu dziesmu svētkiem, esot Rīgas apriņķa koru virsdiriģents.

Jānis ir diriģents, kurš neapstājas pie sasniegtā un nemitīgi turpina attīstīt savu talantu. Viņa muzikālais redzējums nereti atšķiras no ierastā. Viņš ir atvērts jaunām un radošām idejām, eksperimentiem. Šīs ir īpašības, kas viņu atšķir no citiem kolēģiem, kā arī ļauj piepildīt Jāņa, kā mākslinieka, radošās ieceres.

Jānis ir precējies divu bērnu tēvs un divu kaķu saimnieks. Papildu saspringtajam dzīves ritmam Jānis aizraujas ar ēst gatavošanu un savus kulināros sasniegumus publicē blogā „Restorāns Mājās un ne tikai… (dirigents.blogspot.com).

Laura Jēkabsone

Laura Jēkabsone

Laura Jēkabsone (1985) ir daudzpusīga māksliniece, kura plašākai sabiedrībai pazīstama kā vokālās grupas “Latvian Voices” līdere un komponiste.

Laura savu muzikālo izglītību sāka Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā, kur 2005. gadā absolvēja kordiriģentu nodaļu. Studijas turpināja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur 2009. gadā iegūts mūzikas skolotāja bakalaurs.

Papildus akadēmiskajai izglītībai, Laura apmeklējusi meistarklases gan kordiriģēšanā pie Rafaela Immosa (Rafael Immos, Šveice), gan a capella dziedāšanā pie „King Singers” (Apvienotā Karaliste), „The Hilliard Ensemble” (Apvienotā Karaliste) un Kima Nazarjana (Kim Nazarian, New York Voices, ASV).

Laura jau ilgstoši darbojas Latvijas akadēmiskās un kormūzikas dzīvē, kopš 2000. gada strādājot kā pedagoģe un vadot dažādus kolektīvus. Pirmais kolektīvs, kura vadību Laura uzņēmās, bija Tilžas kultūras nama bērnu vokālā studija „Evrili”. Tam sekoja nokļūšana E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas jauktā kora „Bel Canto” vadībā, paralēli uzņemoties Skrīveru Kultūras centra sieviešu vokālā ansambļa „Akcents” vadību, kurā Laura joprojām darbojas. Laura strādājusi Rīgas Doma kora skolā, mācot pašus mazākos — sagatavošanas klasi. Kopš 2006. gada Laura ir neatņemama kora „Maska” sastāvdaļa.

Īpaša vieta Lauras dzīvē ir vokālajam ansamblim „Latvian Voices”, kuru kopā ar pārējām ansambļa meitenēm nodibināja 2009. gadā. Tieši Laura ir tas cilvēks, kurš rada lielāko daļu originālskaņdarbu, kurus meitenes izpilda. Kopā ar „Latvian Voices” izcīnītas uzvaras Vokal Total konkursā Grācā, Austrijā (2011), A Capella festivālā Leipcigā, Vācijā (2012) un VII Pasaules Koru Olimpiādē Sinsinati, ASV (2012).

Paralēli dziedāšanai, Laura Jēkabsone ir gan Latvijā, gan pasaulē atzīta komponiste. Laura uzvarējusi vokālās grupas Amarcord (Vācija) aranžējumu konkursā (2011), ar tautasdziesmas “Pūt Vējiņi” aranžiju, nominēta Contemporary A Capella Award for Best folk/world song (2014) un iekļuvusi finālā Starptautiskajā Jan Sibelius kompozīciju konkursā (2015). Nu jau Laura veido savus skaņdarbus visu veidu muzikālajiem sastāviem. Koris “Maska” ar prieku izpilda Lauras Jēkabsones oriģinālmūziku, un kora iemīļotais skaņdarbs “Dindaru Dandaru” ir iekļauts krājumā “Latvian Voices: Dziesmu izlase I” (2015), kurā apkopoti Lauras a capella skaņdarbi sieviešu koriem un ansambļiem. 2015. gadā Laura radīja īpašu skaņdarbu XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu svētku garīgās mūzikas koncertam “Lūgšana Latvijai”, aranžējot populārāko lietuviešu baznīcas melodiju “Marija, Marija”. Viens no jaunākajiem darbiem Laurai tapis sadarbībā ar zviedru a cappella grupu “The Real Group”, aranžējot latviešu tautasdziesmu “Tumša nakte, zaļa zāle”.

Ārpus aktīvās darbības mūzikas pasaulē, Laura pavada brīvo laiku kopā ar draugiem, nododoties daudzām citām radošām lietām. Viena no nozīmīgākajām nodarbēm ir videoklipu filmēšana, kas nu jau ir pāraugusi daudz profesionālākā formā, Laurai kļūstot par TV raidījuma vadītāju („Hobiju sestdiena”, TV360). Bet, kad Laura ir vienatnē, tad kāda grāmata vienmēr atradīsies blakus.

Eduards Vācietis

Eduards Vācietis (1989) ieguvis bakalaura grādu operdziedāšanā Norvēģijas Mūzikas augstskolas profesores Barbro Marklundas-Pētersones dziedāšanas klasē. 2009. gadā absolvējis Rīgas Doma kora skolas vokālās dziedāšanas klasi Valdas Tračumas vadībā.

Jau bērnībā sevi pierādījis kā talantīgu un perspektīvu dziedātāju, piedaloties V. A. Mocarta operas “Burvju flauta” iestudējumā Latvijas Nacionālajā operā (viena no trīs ģēniju lomām). Piedalījies Latvijas vokālo pedagogu asociācijas rīkotajās meistarklasēs. Alīdas Vānes starptautiskā vokālistu konkursa Ventspilī pirmās vietas ieguvējs (2008), trešās vietas ieguvējs Valsts vokālistu konkursā Daugavpilī (2008). Piedalījies Štutgartes Baha akadēmijas projektā Helmuta Rīlinga vadībā, izpildot Bendžamina Britena Kara rekviēmu (2007). Piedalījies V. A. Mocarta Dons Žuāns iestudējumā Vilhelma teātrī Štutgartē (2013), kā arī Oslo Operas festivālā (2013). Vokālo meistarību apguvis arī dažādās meistarklasēs pie Sir Thomas Allen (Apvienotā Karaliste), Anitas Garančas (Latvija), David L. Jones (ASV), Emma Kirkby (Apvienotā Karaliste), Benton Hess (ASV) u. c.

2013.gadā sniedzis F.Šūberta vokālās kamermūzikas koncertus Rundālē un Rīgā, kā arī sadarbojies ar Latvijas Koncertiem izpildot solopartijas F.Mendelszona-Bartoldi Elija, K.Orfa Carmina Burana, u.c. Ieskaņojis muzikālo skaņu celiņu BBC seriālam Karš un Miers. Kā baritona debija Latvijas klausītāju ausīm lielas formas žanrā minama Poncija Pilāta partija Jāņa Pasijas atskaņojumā Andra Veismaņa vadībā 2016.gada ciešanu laikā.

Kopš 2013.gada augusta Eduards ir Valsts akadēmiskā kora “Latvija” kora mākslinieks un solists, kā arī vokālās nodaļas pedagogs Rīgas Doma kora skolā.

Brīvajos brīžos Eduards piekopj aktīvu dzīves veidu. Vai tie būtu pārgājieni un dabas baudīšana vai arī kāds sporta veids kā florbols un basketbols. Garie ziemas vakari tiek pavadīti draugu entuziastu lokā “skrūvējot” un atgriežot dzīvē senus un senākus motospēkratus. Savukārt vasarā var baudīt ziemas augļus un šo spēkratu motoru pavadībā ķert dzestro vasaras vēju.

Sasniegumi

2017

2017
 • 15. starptautiskā Tallinas koru konkursa Grand Prix Tallinā, Igaunijā.
 • Pirmā vieta tautas mūzikas kategorijā un otrā vieta polifonijas kategorijā 49. Tolosas koru konkursā Basku zemē, Spānijā.
 • Trešā vieta 12. starptautiskajā Daugavpils garīgās mūzikas koru konkursā “Sudraba zvani” Daugavpilī, Latvijā.
 • 15. starptautiskā Tallinas koru konkursa Grand Prix Tallinā, Igaunijā.
 • Pirmā vieta tautas mūzikas kategorijā un otrā vieta polifonijas kategorijā 49. Tolosas koru konkursā Basku zemē, Spānijā.
 • Trešā vieta 12. starptautiskajā Daugavpils garīgās mūzikas koru konkursā “Sudraba zvani” Daugavpilī, Latvijā.

2016

2016
 • No 6.-13. jūnijam koris “Maska” pārstāvēja Latviju 13. starptautiskajā koru festivālā “Sborove slavnosti” Čehijā, sniedzot vairākus koncertus Čehijas koncertvietās Ostravā, Šumperkā, Hradec Kralovē un 2 koncertus Prāgā – Rudolfinum koncertzālē un New Town Hall koncertzālē. Festivāla galā koncertā, kas notika Hradeckrāloves vēsturiskajā Svētā Gara katedrālē, festivāla kopkoris izpildīja Leoša Janačeka “Otčenaš” jauktajam korim, solistam, ērģelēm un arfai. Festivāla ietvaros koris viesojās arī Latvijas Vēstniecībā Prāgā.

 • No 6.-13. jūnijam koris “Maska” pārstāvēja Latviju 13. starptautiskajā koru festivālā “Sborove slavnosti” Čehijā, sniedzot vairākus koncertus Čehijas koncertvietās Ostravā, Šumperkā, Hradec Kralovē un 2 koncertus Prāgā – Rudolfinum koncertzālē un New Town Hall koncertzālē. Festivāla galā koncertā, kas notika Hradeckrāloves vēsturiskajā Svētā Gara katedrālē, festivāla kopkoris izpildīja Leoša Janačeka “Otčenaš” jauktajam korim, solistam, ērģelēm un arfai. Festivāla ietvaros koris viesojās arī Latvijas Vēstniecībā Prāgā.

2015

2015
 • 2. vieta 13. Starptautiskajā koru konkursā “Gallus Maribor 2015“, kas norisinājās Mariborā, Slovēnijā. Koris saņēma arī žūrijas speciālbalvu par labāko Jākoba Gallus (Iacobus Gallus) skaņdarba izpildījumu – Mirabile Mysterium.
 • Ierakstīts otrais kora albums “Ziema“, kurā ietilpst trīs vērienīgas, Ziemassvētku laikam veltītas Lauras Jēkabsones kompozīcijas – „Advent Story”, „Xmas All Around the World” un “Ziema”


 • 2. vieta 13. Starptautiskajā koru konkursā “Gallus Maribor 2015“, kas norisinājās Mariborā, Slovēnijā. Koris saņēma arī žūrijas speciālbalvu par labāko Jākoba Gallus (Iacobus Gallus) skaņdarba izpildījumu – Mirabile Mysterium.
 • Ierakstīts otrais kora albums “Ziema“, kurā ietilpst trīs vērienīgas, Ziemassvētku laikam veltītas Lauras Jēkabsones kompozīcijas – „Advent Story”, „Xmas All Around the World” un “Ziema”


2014

2014
 • 8. Pasaules koru olimpiādes 2014 kategorijas tautas mūzika čempioni. Čempionu kategorijā — jauktie kori 2. vieta (augstākais rezultāts, ko ieguvis Latvijas koris koru olimpiādes pastāvēšanas vēsturē — 96.88 punkti).
 • 2. vieta 46. Tolosas starptautiskajā koru konkursā polifonijas un folkloras kategorijās (augstākais rezultāts jaukto koru konkurencē).
 • Dalība Garīgās mūzikas koncertā 15. jūlijā Rīgas Sv. Vecās Ģertrūdes baznīcā Pasaules 8. koru olimpiādes ietvaros.


 • 8. Pasaules koru olimpiādes 2014 kategorijas tautas mūzika čempioni. Čempionu kategorijā — jauktie kori 2. vieta (augstākais rezultāts, ko ieguvis Latvijas koris koru olimpiādes pastāvēšanas vēsturē — 96.88 punkti).
 • 2. vieta 46. Tolosas starptautiskajā koru konkursā polifonijas un folkloras kategorijās (augstākais rezultāts jaukto koru konkurencē).
 • Dalība Garīgās mūzikas koncertā 15. jūlijā Rīgas Sv. Vecās Ģertrūdes baznīcā Pasaules 8. koru olimpiādes ietvaros.


2013

2013
 • 1. vieta XXV Vispārējo latviešu dziesmu svētku koru konkursā (kopvērtējumā ceturtais labākais rezultāts); vienīgais no jauktajiem koriem, kas ieguva uzaicinājumu piedalīties 8. Pasaules koru olimpiādē 2014. gadā, kas norisinājās Rīgā — Eiropas kultūras galvaspilsētā 2014.

1272_647634641931442_1560134633_n

 • 1. vieta XXV Vispārējo latviešu dziesmu svētku koru konkursā (kopvērtējumā ceturtais labākais rezultāts); vienīgais no jauktajiem koriem, kas ieguva uzaicinājumu piedalīties 8. Pasaules koru olimpiādē 2014. gadā, kas norisinājās Rīgā — Eiropas kultūras galvaspilsētā 2014.

1272_647634641931442_1560134633_n

2012

2012
 • Grand Prix IV starptautiskajā Haralda Andersena kamerkoru konkursā Helsinkos, Somijā. Koris ieguva naudas balvu 15 000 eiro, kā arī balvu par labāko obligātā skaņdarba “Readymade Alice” (Pertu Hapanens) izpildījumu. Konkursu reizi 3 gados rīko slavenā Sibēliusa akadēmija, konkursā piedalījās starptautiskas žūrijas izvirzīti finālisti —12 labākie kori, tostarp arī profesionāli kolektīvi. «MASKA» ir pirmais koris no Latvijas, kas ieguvis godalgotu vietu šajā konkursā.


 • Grand Prix IV starptautiskajā Haralda Andersena kamerkoru konkursā Helsinkos, Somijā. Koris ieguva naudas balvu 15 000 eiro, kā arī balvu par labāko obligātā skaņdarba “Readymade Alice” (Pertu Hapanens) izpildījumu. Konkursu reizi 3 gados rīko slavenā Sibēliusa akadēmija, konkursā piedalījās starptautiskas žūrijas izvirzīti finālisti —12 labākie kori, tostarp arī profesionāli kolektīvi. «MASKA» ir pirmais koris no Latvijas, kas ieguvis godalgotu vietu šajā konkursā.


2011

2011
 • Grand Prix starptautiskajā koru konkursā „Europe and Its Songs Barselonā, Spānijā (arī balva „Labākais diriģents”).
 • Uzvara VII mazpilsētu un lauku koru konkursā Mazsalacā, Latvijā.

Mazsalaca

 • Grand Prix starptautiskajā koru konkursā „Europe and Its Songs Barselonā, Spānijā (arī balva „Labākais diriģents”).
 • Uzvara VII mazpilsētu un lauku koru konkursā Mazsalacā, Latvijā.

Mazsalaca

2010

2010
 • Ierakstīts komponista Riharda Zaļupes mūzikas albums „7 Gospels”, kas tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai 2010 divās kategorijās — „Gada debija” un „Labākais akadēmiskās mūzikas albums”.

7gosp

 • 2. vieta 49. starptautiskajā koru konkursā “Seghizzi 2010 Gorīcijā, Itālijā (arī balva „Labākais jaunais diriģents”)

Gorizia 2010

 • Grand Prix starptautiskajā jauniešu koru konkursā Valmierā, Latvijā.

 • Ierakstīts komponista Riharda Zaļupes mūzikas albums „7 Gospels”, kas tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai 2010 divās kategorijās — „Gada debija” un „Labākais akadēmiskās mūzikas albums”.

7gosp

 • 2. vieta 49. starptautiskajā koru konkursā “Seghizzi 2010 Gorīcijā, Itālijā (arī balva „Labākais jaunais diriģents”)

Gorizia 2010

 • Grand Prix starptautiskajā jauniešu koru konkursā Valmierā, Latvijā.

2009

2009
 • 5. vieta III starptautiskajā Haralda Andersena kamerkoru konkursā Helsinkos, Somijā.
 • 5. vieta III starptautiskajā Haralda Andersena kamerkoru konkursā Helsinkos, Somijā.

2008

2008
 • 1. vieta tautas mūzikas kategorijā starptautiskajā koru konkursā „Venezia in Musica”, Venēcijā, Itālijā.
 • 10. vieta XXIV Vispārējo latviešu dziesmu svētku koru konkursā (labākais koris mazpilsētu koru kategorijā un Rīgas rajonā).
 • 1. vieta tautas mūzikas kategorijā starptautiskajā koru konkursā „Venezia in Musica”, Venēcijā, Itālijā.
 • 10. vieta XXIV Vispārējo latviešu dziesmu svētku koru konkursā (labākais koris mazpilsētu koru kategorijā un Rīgas rajonā).

2007

2007
 • 2. vieta tautas mūzikas kategorijā starptautiskajā koru konkursā Rimini, Itālijā.
 • 2. vieta tautas mūzikas kategorijā starptautiskajā koru konkursā Rimini, Itālijā.

2006

2006
 • 1. vieta tautasdziesmu kategorijā starptautiskajā koru konkursā „Tonen 2000”, Nīderlandē.
 • 1. vieta tautasdziesmu kategorijā starptautiskajā koru konkursā „Tonen 2000”, Nīderlandē.

Koncerti

2016

 • 25. un 26. decembrī koris “Maska” piedalās Rīgas Ziemassvētku koncertos “Sudraba slidas” Ķīpsalas hallē kopā ar profesionālo pūtēju orķestri “Rīga”, vokālo grupu “Framest”, kā arī solistiem Ditu Lūriņu, Daumantu Kalniņu un Žoržu Siksnu.
 • 17. novembrī – Valsts svētku koncerts Viļakā.
 • 23. oktobrī – 7 Stories of the Gospel of Thomas labdarības koncerts Talsu Ev. Lut. baznīcā kopā ar Xylem Trio.
 • 11. jūlijā – Koncerts Rīgas Sv. Jāņa baznīcā kopā ar kori “Labyrinth” no ASV, ko vada latviešu komponiste Anita Kupriss.
 • 6.-13. jūnijs – koris “Maska” pārstāvēja Latviju 13. starptautiskajā koru festivālāSborove slavnosti” Čehijā, sniedzot vairākus koncertus Čehijas koncertvietās Ostravā, Šumperkā, Hradec Kralovē un 2 koncertus Prāgā – Rudolfinum koncertzālē un New Town Hall koncertzālē. Festivāla galā koncertā, kas notika Hradeckrāloves vēsturiskajā Svētā Gara katedrālē, festivāla kopkoris izpildīja Leoša Janačeka “Otčenaš” jauktajam korim, solistam, ērģelēm un arfai.
 • Festivāla ietvaros koris viesojās arī Latvijas Vēstniecībā Prāgā.
 • 4. jūnijā – Koncerts Piņķu Sv. Jāņa baznīcā, izpildot festivālam “Sborove slavnosti” Čehijā sagatavoto programmu.
 • 2016. gada 1. aprīlī – koris „Maska” noslēdz savu 15 gadu jubilejas sezonu ar unikālu koncertu “Jo tāls ir ceļš līdz sapņu taka miglas ezeru straumes spožumā klusībā veras cerot, bet..” Babītes novada kultūrizglītības centrā.

2015

 • 20. decembrī – koncerts “ZieMASKAsvētki” Rīgas Doma baznīcā. Pirmatskaņojums – Lauras Jēkabsones “Ziema” jauktajam korim un simfoniskā orķestra stīgu grupai
 • 17. decembrī – Kora “MASKA” un Lauras Jēkabsones albuma “Ziema” prezentācija
 • 18. septembrī – Kora “MASKA” 15 gadu jubilejas koncerts LU Lielajā Aulā
 • Jjūnijā un jūlijā – iknedēļas uzstāšanās Annas un Kriša Salmaņu izstādē “Dziesma“, izpildot Kristapa Pētersona skaņdarbu “Dievzemīte II
 • Jūnija beigās – dalība VIII Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētku koncertos.
 • Pavasarī un vasaras sākumā – koncerti Latvijas Prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros gan Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā, gan kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kā arī citās norises vietās.

2014

 • 20. decembrī koncerts „ZieMASKAsvētki” Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā. Pirmatskaņojumi Jānis Šipkēvics „Doma iet un atkal atnāk atpakaļ” (Raiņa dzeja) a cappella jauktajam korim un solistiem, Lauras Jēkabsones „Xmas All around the World” jauktajam korim, ģitārai un solistiem.
 • 7. decembrī Lielajā ģildē kokļu mūzikas festivāla koncerts „Gaismas ceļā”, atskaņojot Lauras Jēkabsones „Advent Story”.
 • Oktobra beigās un novembra sākumā koncerttūre 7 Basku zemes pilsētās – Tafalla, Zumaia, San Sebastian, Tolosa, Pamplona, Getxo un Bera.

2013

 • 21. decembris: koncerts „Ziema” Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā. Pirmatskaņojums — Laura Jēkabsone „Advent Story” 7 daļās jauktajam korim, koklētāju ansamblim un solistiem (piedalās: koklētāju ansamblis „Balti”, solisti: Ieva Kerēvica un Jānis Strazdiņš).

2012

 • 21. decembris: Koncerts „Pamodies Ziemassvētkos II” Rīgas Doma baznīcā (piedalās: vokālā grupa „Latvian Voices”, muzikālā apvienība „Xylem Trio”).

2011

 • Koncerts „Pamodies Ziemassvētkos” Rīgas Doma baznīcā. Pirmatskaņojums Riharda Zaļupes „Neguli, lācēn!” jauktajam korim, orķestrim un solistiem.

2010

 • Koncerts — pirmatskaņojums „7 Stories of the Gospel of Thomas” Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā (komponists: Rihards Zaļupe, piedalās: soliste Ieva Kerēvica, muzikālā apvienība „Xylem Trio”).

 

Publiski pasākumi

 • 2016. gada 6. septembris – LSPA 80 gadu jubilejas koncerts – Dailes teātrī. Uzstāšanās kopā ar “3 tenoriem” un Juri Kulakovu.
 • 2016. gada 28. maijs – dalība “ZZ čempionāts” noslēguma pasākumā Jūrmalā, uzstājoties kopā ar Arstalursmirus.
 • 2016. gada 19. aprīlis – uzstāšanās Narvesen korporatīvajā pasākumā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.
 • 2016. gada 16. aprīlis – uzstāšanās Babītes vidusskolas jubilejas salidojumā.
 • 2016. gada 23. marts – Forum Cinemas jaunās kinozāles “Scape” atklāšanas pasākums.
 • 2016. gada 22.marts – “Diena” gada balva kultūrā apbalvošanas ceremonija Spīķeru koncertzālē.
 • 2015. gada 18. novembris – uzstāšanās Triju Zvaigžņu ordeņa pasniegšanas ceremonijā Melngalvju namā.
 • 2014. gada 17. novembris – valsts svētku koncerts Smiltenes Kultūras centrā.
 • A/S Lattelecom 2014. gada vasaras sporta spēles– uzstāšanās pasākuma atklāšanā.
 • „Nordea Rīgas Maratons 2014” – uzstāšanās Kultūras kilometrā kopā ar Latvijas estrādes zvaigznēm.
 • „Zelta ābele 2013” apbalvošanas ceremonija 2014. gada aprīlī Lielajā Ģildē.
 • 2014. gada 9. marts – LTV1 Konkurss „Latvija dzied” – cīņa par Latvijas pārstāvēšanu un dalību Vīnes mūzikas festivāla atklāšanas koncertā 9. maijā.
 • „Ziedot.lv” 10 gadu jubilejas pasākums Latvijas Nacionālajā teātrī.
 • AS „Latvenergo” korporatīvais pasākums klientiem 2013. gadā Mazajā Ģildē.
 • „Labestības dienas” noslēguma koncerti 2012. un 2013. gadā LNT tiešraidē.
 • „Latvijas Zelta talanti 2012” LNT tiešraidē.
 • „Latvijas Mūzikas ierakstu gada balva 2010” apbalvošanas ceremonija Latvijas Nacionālajā teātrī un TV3 tiešraidē.
 • 2011. gada novembris – valsts svētku koncerts Ropažu Kultūras centrā.